Aer condiționat Inventor: Standardul european de confort
Inventor reprezintă o combinație recunoscută de experiență europeană, tehnologii moderne și calitate...
Disponibilitate
| Capacitate: | 12000 BTU |
| Suprafaţa deservită: | 35 m² |
| Regim de funcționare: | Răcire/ Încălzire/Dezumidificare/Ventilație |
| Inverter: | Da |
| Agent frigorific: | R32 |
| Clasă energetică, Răcire/ Încălzire: | A++ |
| Consum energie electrică, Răcire/ Încălzire: | 1.34/0.95 kW |
| Capacitate de Răcire/ Încălzire: | 3.40/3.50 kW |
| Diapazonul temperaturilor de funcționare: | -15 … +48 °C |
| Nivel de zgomot unitate internă: | 22/25/33/37/40 dB |
| Dimensiuni unitate internă: | 750×285×200 mm |
| Dimensiuni unitate externă: | 649×456×244 mm |
| Greutate unitate internă: | 8 kg |
| Greutate unitate externă: | 19 kg |
| Culoare unitate internă: | Alb |
| Țeavă conexiune lichid: | 1/4" |
| Țeavă conexiune gaz: | 3/8" |
| Producător: | ELECTROLUX |
| Garanție: | 24 luni |
Inventor reprezintă o combinație recunoscută de experiență europeană, tehnologii moderne și calitate...
Aparatele de aer condiționat KINGHOME îmbină performanța ridicată, eficiența energetică și confortul...