Что лучше: инвертор или обычный кондиционер?
Довольно часто, обратившись в климатическую фирму по поводу покупки кондиционера, можно услышать от...
Disponibilitate
Aparatul de aer condiționat Gree Clivia GWH09AUCXB - K6DNA1A/I BLACK - o combinație perfectă de inovație și stil!
Gree Clivia este un produs revoluționar în linia producătorului, marcând o inovație în domeniul climatizării. Seria Clivia câștigă recunoaștere datorită atractivității sale estetice, funcțiilor avansate și inteligenței artificiale încorporate, care răspund cerințelor utilizatorului și creează o atmosferă confortabilă în casă!
Designul elegant cu efect mat și finisajele neobișnuite se potrivesc cu diverse stiluri de interior moderne. Unitatea interioară se integrează în interioare minimaliste, loft, high-tech și altele, subliniind rafinamentul și eleganța acestora.

Principalele caracteristici ale seriei Gree Clivia:
Aparatul de aer condiționat Gree Clivia este soluția ideală pentru a crea un microclimat confortabil și sănătos în casa sau biroul dumneavoastră. Funcțiile de înaltă tehnologie, designul elegant și respectul pentru mediul înconjurător îl fac o alegere excelentă pentru cei care apreciază calitatea, stilul și tehnologiile moderne.
| Capacitate: | 9000 BTU |
| Wi-Fi Control: | Da |
| Suprafaţa deservită: | 25 m² |
| Regim de funcționare: | Răcire/ Încălzire/Dezumidificare/Ventilație |
| Inverter: | Da |
| Agent frigorific: | R32 |
| Clasă energetică, Răcire/ Încălzire: | A+++ |
| Consum energie electrică, Răcire/ Încălzire: | 0.67/0.68 kW |
| Capacitate de Răcire/ Încălzire: | 2.70/3.00 kW |
| Diapazonul temperaturilor de funcționare: | -25 … +50 °C |
| Nivel de zgomot unitate internă: | 22/23/26/31/34/37/38 dB |
| Dimensiuni unitate internă: | 837×293×200 mm |
| Dimensiuni unitate externă: | 732×555×330 mm |
| Greutate unitate internă: | 9.5 kg |
| Greutate unitate externă: | 25 kg |
| Culoare unitate internă: | Negru |
| Țeavă conexiune lichid: | 1/4" |
| Țeavă conexiune gaz: | 3/8" |
| Producător: | GREE |
| Garanție: | 24-60 luni |
Довольно часто, обратившись в климатическую фирму по поводу покупки кондиционера, можно услышать от...
До сих пор, вопрос об использовании кондиционеров в семьях, где есть маленькие дети, волнует многих...