Что лучше: инвертор или обычный кондиционер?
Довольно часто, обратившись в климатическую фирму по поводу покупки кондиционера, можно услышать от...
Disponibilitate
Aparatul de aer condiționat Gree Polar GWH09AGBXB - K6DNA1A/I este o soluție modernă, eficientă energetic și fiabilă pentru a crea un microclimat confortabil în casa sau biroul dumneavoastră. Datorită tehnologiilor inovatoare, designului elegant și unui set larg de funcții care îl fac extrem de convenabil și eficient de utilizat, acest sistem split este ideal pentru orice spațiu.
Principalele caracteristici ale aparatului de aer condiționat Gree Polar:
Căutați aparate de aer condiționat Gree în Moldova? - Compania noastră vă poate oferi cele mai avantajoase condiții. Specialiștii noștri vă vor ajuta să alegeți modelul ideal, care va corespunde pe deplin nevoilor dumneavoastră, și vor asigura o instalare profesională.
| Capacitate: | 9000 BTU |
| Wi-Fi Control: | Da |
| Suprafaţa deservită: | 25 m² |
| Regim de funcționare: | Răcire/ Încălzire/Dezumidificare/Ventilație |
| Inverter: | Da |
| Agent frigorific: | R32 |
| Clasă energetică, Răcire/ Încălzire: | A++ |
| Consum energie electrică, Răcire/ Încălzire: | 0.78/0.78 kW |
| Capacitate de Răcire/ Încălzire: | 2.65/2.85 kW |
| Diapazonul temperaturilor de funcționare: | -15 … +43 °C |
| Nivel de zgomot unitate internă: | 21/26/29/33/35/37/40 dB |
| Dimensiuni unitate internă: | 779×260×185 mm |
| Dimensiuni unitate externă: | 732×555×330 mm |
| Greutate unitate internă: | 8 kg |
| Greutate unitate externă: | 24.5 kg |
| Culoare unitate internă: | Alb |
| Țeavă conexiune lichid: | 1/4" |
| Țeavă conexiune gaz: | 3/8" |
| Producător: | GREE |
| Garanție: | 24-60 luni |
Довольно часто, обратившись в климатическую фирму по поводу покупки кондиционера, можно услышать от...
До сих пор, вопрос об использовании кондиционеров в семьях, где есть маленькие дети, волнует многих...