Aer condiționat Inventor: Standardul european de confort
Inventor reprezintă o combinație recunoscută de experiență europeană, tehnologii moderne și calitate...
Disponibilitate
| Capacitate: | 24000 BTU |
| Suprafaţa deservită: | 70 m² |
| Regim de funcționare: | Răcire/ Încălzire/Dezumidificare/Ventilație |
| Inverter: | Da |
| Agent frigorific: | R32 |
| Clasă energetică, Răcire/ Încălzire: | A++ |
| Consum energie electrică, Răcire/ Încălzire: | 2.30/2.30 kW |
| Capacitate de Răcire/ Încălzire: | 7.20/7.20 kW |
| Diapazonul temperaturilor de funcționare: | -15 … +48 °C |
| Nivel de zgomot unitate internă: | 31/34/38/42/47 dB |
| Dimensiuni unitate internă: | 1082×330×233 mm |
| Dimensiuni unitate externă: | 825×655×310 mm |
| Greutate unitate internă: | 13 kg |
| Greutate unitate externă: | 39 kg |
| Culoare unitate internă: | Alb |
| Țeavă conexiune lichid: | 1/4" |
| Țeavă conexiune gaz: | 1/2" |
| Producător: | ELECTROLUX |
| Garanție: | 24 luni |
Inventor reprezintă o combinație recunoscută de experiență europeană, tehnologii moderne și calitate...
Aparatele de aer condiționat KINGHOME îmbină performanța ridicată, eficiența energetică și confortul...