Aer condiționat Inventor: Standardul european de confort
Inventor reprezintă o combinație recunoscută de experiență europeană, tehnologii moderne și calitate...
Disponibilitate
| Capacitate: | 18000 BTU |
| Wi-Fi Control: | Da |
| Suprafaţa deservită: | 50 m² |
| Regim de funcționare: | Răcire/ Încălzire/Dezumidificare/Ventilație |
| Inverter: | Da |
| Agent frigorific: | R32 |
| Clasă energetică, Răcire/ Încălzire: | A++/A+ |
| Consum energie electrică, Răcire/ Încălzire: | 1.64/1.48 kW |
| Capacitate de Răcire/ Încălzire: | 5.30/5.30 kW |
| Diapazonul temperaturilor de funcționare: | -15 … +46 °C |
| Nivel de zgomot unitate internă: | 30-42 dB |
| Dimensiuni unitate internă: | 957×302×213 mm |
| Dimensiuni unitate externă: | 805x554x330 mm |
| Greutate unitate internă: | 10.9 kg |
| Greutate unitate externă: | 32.7 kg |
| Culoare unitate internă: | Alb |
| Țeavă conexiune lichid: | 1/4" |
| Țeavă conexiune gaz: | 1/2" |
| Producător: | SAMSUNG |
| Garanție: | 36 luni |
Inventor reprezintă o combinație recunoscută de experiență europeană, tehnologii moderne și calitate...
Aparatele de aer condiționat KINGHOME îmbină performanța ridicată, eficiența energetică și confortul...